Neden StockDisk?

  • Güvenlik ve Gizlilik : Verilerinizin güvende olduğundan emin olmanız için StockDisk, sisteme veri aktarılıyorken parçalar ve kriptoladıktan sonra veritabanına dağıtık yöntemle saklar. Bu işlemler ağ katmanında SSL güvenlikli taşınırken, SSL güvenliği yokken dahi hiç bir sistem yada gerçek kişi akan trafikteki veriyi anlamlandıramaz. Kişiler sistem arayüzünde yetkisi dışındaki verilere hiçbir şekilde(veri tabanı ve disk dahil) erişemez. StockDisk geliştirici ekibi(kapalı kodda geliştirilir) güncel teknolojileri takip ederek yeni fonksiyonlar eklerken tamamen güvenli yazılım geliştirme tekniğine uygun olarak hareket eder.
  • Neden StockDisk?

  • Kullanıcı Dostu : Kullanıcıların eski veya benzer sistemlerden geçişlerinde oryantasyon süresini neredeyse sıfıra indirir. Kullanıcı alışkanlıklarını değiştirmeden yüksek güvenlik ve fonksiyonalite sunar.
  • Yüksek Fonksiyonalite : İş birimlerinin veya kullanıcıların günlük hayatta en çok ihtiyaç duyduğu özelliklerden, nadir ihtiyaç duydukları bir çok özelliğe kadar tek bir sistem üzerinden karşılanarak; kullanıcı isteklerine göre farklı sistemler kurulması, yönetim ve kaynak maliyetlerinin oluşmasının önüne geçer.
  • Kolay Paylaşım : Müşteri kullanıcılarının bilgisayar okur-yazarlık seviyesinin düşük olması durumunda dahi çok basit ve kolay yöntemlerle veri transfer veya paylaşımı ihtiyaçları karşılanır. Özelleştirilebilir izinlerle erişim düzeyi kontrol altına alınır, iç veya dış paydaşlarla interaktif etkileşimler oluşturulur.
  • Entegrasyon ve Destek : Kullanıcıların sık kullandığı özellikleri, alışkanlıklarını değiştirmeden entegrasyonlarla ve ek araçlarla karşılanması sağlanır. StockDisk’e sahip olmanın öncesinde-sonrasında destek, eğitim ve iş geliştirme ekiplerimiz her daim yanınızda.
  • Esneklik, Ölçeklenebilirlik, Uyumluluk : Tek kullanıcıdan milyonlarca kullanıcıya kadar petabyte’larca veri yönetilebilir, yatayda ve dikeyde sınırsız büyüyebilir, donanım bağımlılığı yoktur. Eski ve/veya yeni teknoloji depolama alanlarınızı optimum seviyede kullanılabilir.
  • Özelleştirilebilirlik : Kullanıcı arayüzünde hangi özelliklerin kullanılacağından sistem altyapısının kaç sunucunun, nasıl hizmet sağlayacağına kadar bir donanım zorunluluğu bulunmadan özelleştirme yapılabilir. Kurumsal yapıyı sürdürmek adına belirlenmiş alanlara(sistem arayüzüne, sistemin gönderdiği bilgilendirme e-posta’larına, veri yükleme ve indirme sayfalarına) logo ve marka giydirmeleri yapılır.